Kurumlarımız

HIZLI MENÜ

Hasan Kalyoncu ÜniversitesiHasan Kalyoncu Üniversitesi farklı dinlerin, dillerin, ırkların, kültürlerin ve medeniyetlerin harmanlandığı tarihi İpek Yolu’nun önemli bir kavşağı Gaziantep’te, “eğitim, araştırma ve yenilik” odaklı bir üniversite olarak hayat buldu.


İlk eğitim yılına Mühendislik-Mimarlık Fakültesi ve İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi’nde üçer bölümle başlayan üniversitemiz; 2011-2012 eğitim-öğretim yılında bu iki fakülteye yeni bölümler eklerken, Hukuk Fakültesi ile Sağlık Bilimleri Yüksekokulu’na da öğrenci almaya başladı.

Hasan Kalyoncu Üniversitesi; özgürlük, adalet ve ahlak temelli eğitim, araştırma ve yenilik odaklı bir kurum olmayı hedeflemektedir. Farklılıkları zenginlik olarak kabul eden, araştıran, sorgulayan, hukuka ve demokratik değerlere bağlı, dünyanın rekabetçi piyasalarında yer alacak mezunlar vermeyi amaçlar. Üretilen bilimsel bilginin toplumla paylaşılmasına, tartışılmasına ve sorunların çözümü için tüm olanaklarını seferber eder.

Erdem Koleji
Kalite ve değerlendirme kültürünü özümsemiş bir kurum olarak hedefimiz, çağdaş ve bilimsel düşünceyi temel alan, değişen dünyanın ihtiyaçlarına cevap veren bir eğitim anlayışı sunmaktır.

Özel Erdem Okulları milli ve manevi değerlerin etkin olduğu eğitim ortamlarına sahiptir; bu ortamlarda öğrenciler çok yönlü, yaratıcı bireyler olarak yetişmenin yanı sıra akademik, sportif ve sanatsal alanlarda da başarılar elde eden bireyler olarak yetişirler.

Öğrenen ve öğreten bir kurum olarak; bilgi donanımı çok yönlü, geleceğe emin adımlarla yürüyen dünya insanı yetiştiriyoruz.

Hasan Kalyoncu Anaokulu
Bizler Hasan Kalyoncu Anaokulunda yeni öğrenciler yetiştirirken onların ilk eğitim kurumları olarak yüzeysellikten uzak, doğallığı ile edinen, araştıran, sorgulayan, neden- sonuç ilişkileri kurabilen bağımsız ve özgür düşünebilen, sevgi dolu öğrenciler yetiştirmeyi amaç edindik.

Anaokulumuzda geleceğimizin teminatı çocuklarımızı milli ve manevi değerlerine bağlı mutlu ve başarılı çocuklar olarak geleceğe hazırlamaktayız.